kované ploty a kované zábradlí


Výroba kovaných plotů


Zajišťujeme výrobu ručně kovaných plotů a kompletní kované oplocení pro rodinné domy, bytové domy a ostatní objekty.
Naše kované oplocení je doplňkem nejen bezpečnostním, ale také estetickým a reprezentativním.
Vzhled ručně kovaných plotů a oplocení si můžete vybrat z našeho katalogu, nebo si výrobek navrhnout dle vlastního vkusu a kreativity.
Výběr ručně kovaných polotovarů je v dnešní době opravdu velký. Vše v souladu s architekturou objektu. Jako antikorozní povrchovou úpravu používáme žárové zinkování.  
 

 

kované ploty

 

 

Výroba balkonového zábradlí


Vyrábíme ručně kované balkonové zábradlí pro všechny typy objektů. Co člověk, to jiný názor, jiný pohled na svět a ovšem také na design výrobku. Návrh provedení kovaného balkonového zábradlí si můžete vybrat z našich katalogů, nebo si výrobek sami navrhnout. Jako ochranu před povětrnostními podmínkami jsou naše výrobky žárově pozinkovány.


 

kované balkonové zábradlí

Výroba schodišťového zábradlí


Zábradlí je možno kombinovat se dřevem, sklem, různými druhy kamenů, atd.
Samozřejmostí je povrchová úprava dle přání zákazníka. Máme nepřeberné množství odstínů a kombinace barev i různorodost struktur povrchu - vybere si každý. Např.: nanesení bezbarvého lesklého laku, kovářské barvy, patina.
Schodišťové zábradlí vždy pohodlně - vše si sami  zaměříme, zpracujeme návrh, vyrobíme a kvalitně namontujeme. Standardem je zpracování cenové nabídky zdarma. Dodací lhůty vždy s maximálním ohledem na potřeby zákazníka.

Zajišťujeme i výrobu schodišťové konstrukce.

 

kované schodišťové zábradlí
Výroba zábradlí na terasu


Zajišťujeme výrobu kvalitního ručně kovaného zábradlí na terasu. Vzhled zábradlí si můžete vybrat z našich katalogů, ale stává se, že naši klienti mají dokonalou představu o svém výrobku a dokáží své myšlenky vyjádřit i v technickém výkresu. Naše výrobky pro venkovní použití jsou vždy antikorozně chráněny žárovým zinkováním. Kovářství Vytopil klade důraz na profesionalitu a garanci kvality.


kované zábradlí na terasu