e-shop ARTALIFER.CZ

kovářské polotovary / hutní materiál / kované výrobkykované ploty a kované zábradlí, řetězy


Výroba kovaných plotů


Zajišťujeme výrobu ručně kovaných plotů a kompletní kované oplocení pro rodinné domy, bytové domy a ostatní objekty.
Naše kované oplocení je doplňkem nejen bezpečnostním, ale také estetickým a reprezentativním.
Vzhled ručně kovaných plotů a oplocení si můžete vybrat z našeho katalogu, nebo si výrobek navrhnout dle vlastního vkusu a kreativity.
Výběr ručně kovaných polotovarů je v dnešní době opravdu velký. Vše v souladu s architekturou objektu. Jako antikorozní povrchovou úpravu používáme žárové zinkování.  
 

 

kované ploty

 

 

Výroba balkonového zábradlí a zábradlí na terasu


Vyrábíme ručně kované balkonové a terasové zábradlí pro všechny typy objektů. Co člověk, to jiný názor, jiný pohled na svět a ovšem také na design výrobku. Návrh provedení kovaného balkonového či terasového zábradlí si můžete vybrat z našich katalogů, nebo si výrobek sami navrhnout. Jako ochranu před povětrnostními podmínkami jsou naše výrobky žárově pozinkovány. Kovářství Vytopil klade důraz na profesionalitu a garanci kvality.
          
 

kované balkonové a terasové zábradlí

Výroba schodišťového zábradlí


Zábradlí je možno kombinovat se dřevem, sklem, různými druhy kamenů, atd.
Samozřejmostí je povrchová úprava dle přání zákazníka. Máme nepřeberné množství odstínů a kombinace barev i různorodost struktur povrchu - vybere si každý. Např.: nanesení bezbarvého lesklého laku, kovářské barvy, patina.
Schodišťové zábradlí vždy pohodlně - vše si sami  zaměříme, zpracujeme návrh, vyrobíme a kvalitně namontujeme. Standardem je zpracování cenové nabídky zdarma. Dodací lhůty vždy s maximálním ohledem na potřeby zákazníka.

Zajišťujeme i výrobu schodišťové konstrukce.

 

kované schodišťové zábradlí